Για εργοδότες
HR Assistant - Οία Σαντορίνης
ΟίαΤοποθεσία
Οία
πριν 18 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Βοηθά στην καθημερινή εκτέλεση των λειτουργιών και καθηκόντων του τμήματος
  • Παρέχει γραφική και διοικητική υποστήριξη στον HR Manager
  • Συντάσσει και ενημερώνει τα αρχεία υπαλλήλων (ψηφιακά και έντυπα αντίγραφα)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Οικονομικών, Ψυχολογίας ή συναφούς κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώσεις MS Office

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Προσφέρουμε:

  • Παροχή εκπαίδευσης και δυνατότητα εξέλιξης
  • Διαμονή στα Staff Houses
  • Διατροφή στο Staff Restaurant (κατά τη διάρκεια λειτουργίας του ξενοδοχείου)
  • Μετακίνηση με σύγχρονα transfers
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας  ή διαβατηρίου

Οία