Για εργοδότες
Κωδ:ΥΓ0626
HR Specialist
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η ΜΑΤΑΛΩΝ Α.Ε. είναι μια από τις κορυφαίες εταιρείες στον κλάδο του χαρτοπωλείου.

Καλύπτουμε γεωγραφικά εδώ και 70 χρόνια, ολόκληρη την Ελλάδα, με πάνω από 3.500

ενεργούς πελάτες και περισσότερα από 70 επώνυμα brands στην ελληνική αγορά.

Δραστηριοποιούμαστε στην εισαγωγή και διανομή ειδών γραφής, σχολικών ειδών,

οργάνωσης γραφείου και ειδών τεχνολογίας.

Θέλοντας να διευρύνουμε την ομάδα μας ζητάμε:

Καθήκοντα θέσης:

  • Διαχείριση καθημερινών αιτημάτων προσωπικού.
  • Διαχείριση παροχών (ομαδικό ασφαλιστήριο πρόγραμμα, εταιρικός στόλος αυτοκινήτων, διατακτικές σίτισης κλπ)
  • Διαχείριση διαδικασιών προσλήψεων-αποχωρήσεων προσωπικού
  • Διαχείριση αδειών- απουσιών προσωπικού
  • Εφαρμογή προγράμματος αξιολογήσεων.
  • Συντονισμός Δράσεων τμήματος (Team building κλπ)
  • Επίβλεψη καταγραφής διαδικασιών τμημάτων
  • Ενήμερωση Οργανογράμματος και περιγραφών εργασίας όταν αυτό απαιτείται
  • Ενημέρωση Διαδικασιών τμημάτων όποτε αυτό απαιτείται

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο τουλάχιστον 5 ετών.
  • Πτυχίο Α.Ε.Ι./Τ.Ε.Ι. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, σε Οικονομικά ή Ανθρωπιστικές Σπουδές
  • Μεταπτυχιακός Τίτλος στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού (θα εκτιμηθεί)
  • Γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ,
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ανθρωποκεντρική προσέγγιση
  • Ικανότητα διαχείρισης ευαίσθητων πληροφοριών.
  • Γνώση ERP Soft1 (επιθυμητή)
  • Γνώση Μισθοδοσίας (επιθυμητή)

Παροχές Εταιρείας:

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Ήρεμο σταθερό Εργασιακό περιβάλλον
  • Συμμετοχή σε Ομαδικό Ασφαλιστικό Συμβόλαιο
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο email:

hr@matalon.gr με σημείωση κωδικού θέσης ΥΓ0424

Ασπρόπυργος