Για εργοδότες
Κωδ:HR2024
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Κύριες Αρμοδιότητες:

- Εξεύρεση προσωπικού για τις διαθέσιμες θέσεις εργασίας της επιχείρησης

- Διαχείριση καθημερινών θεμάτων που αφορούν τους εργαζόμενους

- Διαχείριση και διεκπεραίωση όλων των διαδικασιών μισθοδοσίας (αναγγελίες προσλήψεων/αποχωρήσεων, λήξεις συμβάσεων, μεταβολές εργασιακών σχέσεων, ασθένειες, άδειες, ψηφιακή οργάνωση χρόνου εργασίας, ψηφιακή κάρτα, κτλ).

Απαραίτητα Προσόντα:

- Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων

- Απαραίτητη προϋπηρεσία 3-5 χρόνια
- Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

- Καλή γνώση Λογιστικής

- Καλή γνώση Η/Υ και MS Office
- Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
- Ομαδικό πνεύμα και υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας

Παροχές:

- Ανταγωνιστικές αποδοχές
- Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας
- Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης στην εταιρεία

Λυκόβρυση