Για εργοδότες
Human Resources Specialist
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Εταιρεία ΤΕΧΑΝ Α.Β.Ε.Ε.

επιθυμεί να προσλάβει για τη στελέχωση της ομάδας Διεύθυνσης Ανθρώπινου Δυναμικού

Human Resources Specialist

Περιγραφή Θέσης :

  • Αναλυτική διερεύνηση και επιλογή βιογραφικών / Διεξαγωγή συνεντεύξεων
  • Σύνταξη και ανάρτηση αγγελιών εργασίας για εύρεση προσωπικού.
  • Έρευνα για Υποψήφιους από social media.
  • Διαχείριση των διαδικασιών πρόσληψης/λύσης συνεργασίας και προετοιμασία των απαραίτητων έντυπων
  • Ένταξη των νεοπροσληφθέντων συναδέλφων στην εταιρία (ενημέρωση για τους στόχους και την φιλοσοφία της).
  • Εξοικείωση με τον πλήρη κύκλο της διαδικασίας στελέχωσης.
  • Υλοποιεί προγράμματα κατάρτισης και ανάπτυξης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΤΕΙ / ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε οργανωμένη Διεύθυνση Ανθρώπινων Πόρων, με ειδίκευση στο recruitment.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη εμπειρία σε λογισμικό διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού.
  • Άριστη γνώση MS Office και ιδιαιτέρως Excel, Word, Power Point με δεξιότητες στο reporting.
  • Ακεραιότητα, υπευθυνότητα, εμπιστευτικότητα και διάθεση για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη.
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία.
  • Άριστες δεξιότητες οργάνωσης, συντονισμού και επικοινωνίας.

Επιθυμητά  προσόντα:

  • Διαχείριση της εφαρμογής στο πληροφοριακό σύστημα ΕΡΓΑΝΗ.
  • Βασικές γνώσεις μισθοδοσίας.
  • Γνώσεις ασφαλιστικής και εργατικής νομοθεσίας.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικός  Μισθός
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Bonus  on performance
Δάφνη
πριν ένα μήνα