Για εργοδότες
Κωδ:KRM_HR02
Payroll Officer
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Όταν διαλέγουμε τα υλικά μας στην Αρτοβιομηχανία Καραμολέγκος, επιλέγουμε ό,τι πιο αγνό και φυσικό έχει να μας προσφέρει η φύση. Το αλεύρι, το νερό, το αλάτι και το προζύμι, αυτά είναι οι κύριες πρώτες ύλες του ψωμιού μας. Το κύριο συστατικό της επιτυχίας μας ωστόσο είναι οι άνθρωποι μας και η επιλογή τους είναι για εμάς εξίσου σοβαρή υπόθεση.

Στα πλαίσια της δυναμικής μας ανάπτυξης αναζητούμε να προσλάβουμε άμεσα:

Κύρια καθήκοντα :

- Προετοιμασία και υπολογισμός της μισθοδοσίας.

- Υποστήριξη στην διαχείριση της βάσης δεδομένων του προσωπικού (SCAN HRMS) και στη διαχείριση εντύπων ΕΡΓΑΝΗ.

- Διαχείριση λειτουργιών της μισθοδοσίας (π.χ. άδειες, ασθένειες, ωρομέτρηση, ΑΠΔ, ΦΜΥ κλπ.).

- Υποστήριξη στη διαχείριση των παροχών του προσωπικού.

Απαιτούμενα προσόντα - Δεξιότητες :

- Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης στην Οικονομικη κατεύθυνση επιθυμητό.

- Προϋπηρεσία πέντε (5) ετών τουλάχιστον σε οργανωμένο Τμήμα Ανθρωπίνου Δυναμικού σε θέματα Μισθοδοσίας και Ωρομέτρησης.

- Άριστη γνώση Εργατικής και Ασφαλιστικής Νομοθεσίας.

- Γνώση Scan HRMS (Μισθοδοσία - Ωρομέτρηση) επιθυμητή.

- Πολύ καλή γνώση MS Office και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.

- Άριστη διαχείριση χρόνου και δυνατότητα να δουλεύει κάτω από συνθήκες πίεσης.

- Αποτελεσματική επικοινωνία.

- Οργανωτικές δεξιότητες.

- Εργασία σε ομάδα – διατμηματική συνεργασία.

Η εταιρεία παρέχει :

- Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

- Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης

- Συνεχή εκπαίδευση και υποστήριξη

- Προοπτικές εξέλιξης

- Κουλτούρα που αγκαλιάζει τις νέες ιδέες, στηρίζει την πρωτοβουλία και επιβραβεύει την αποτελεσματικότητα

Κρωπία