Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αποστολή Θέσης :

Η αποτελεσματική υποστήριξη του Δικτύου 60 Καταστημάτων σε επίπεδο ποιότητας  στοιχείων του αποθέματος στο ERP της εταιρείας μέσω της διαχείρισης των παραστατικών του Δικτύου Καταστημάτων και ημερήσιων απογραφών στα καταστήματα.

Κυρία καθήκοντα

  • Συστημική διαχείριση παραλαβών και εμπορεύματος
  • Έλεγχος παραλαβών, διαχείριση παραλαβών, επικοινωνία με τις μεταφορικές.
  • Συνεργασία με την αποθηκη για διαθεσιμότητα, αποστολές και επιστροφές προϊόντων.
  • Έλεγχος αποθεμάτων - απογραφές.
  • Συντονισμός απογραφών στα καταστήματα
  • Καταχώριση παραγγελιών και ενδοδιακίνησης.

Απαραίτητα προσόντα

  • Σπουδές ΑΕΙ ή ΤΕΙ με οικονομική κατεύθυνση.
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θεση τουλάχιστον 2 ετών.
  • Άριστη γνώση Η/Υ και ειδικά MS office, ERP( Entersoft , Softone ).
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες.

Εμείς σου προσφέρουμε

  • Μόνιμη και Πληρης απασχόληση.
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα αναπτυσσόμενο όμιλο
  • Σε ένα άριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση.
Αχαρνές
πριν ένα μήνα