Για εργοδότες
Event & HR Support Coordinator
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
16-50
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η Dreamstar, εταιρεία στο χώρο παραγωγής και λειτουργίας εκδηλώσεων και event ζητά για άμεση πρόσληψη άτομο για τη στελέχωση τμήματος. H Dreamstar εδώ και 10 χρόνια κάνει παραγωγή και λειτουργία στο "The Christmas Factory" όπως και από πέρσι δύο νέα festival, το Beer Factory Festival και το Sweet Factory Festival. Η Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ως βασικά στοιχεία την αμεσότητα, τις οργανωτικές δεξιότητες και την επιθυμία να εξελιχθούν. Απαιτείται προϋπηρεσία 3-5 ετών σε παρόμοια θέση.

Αρμοδιότητες
•    Oργανωτική υποστήριξη του event
•    Διαδικασίες χαρτογράφησης πελατών
•    Επικοινωνία με υποψήφιους συνεργάτες
•    Ανεύρεση συνεργατών ανάλογα τις ανάγκες των εκδηλώσεων
•    Ανεύρεση βιογραφικών και διαλογή
•    Συντονισμός συνεντεύξεων
•    Έλεγχος πρόσβασης εργαζομένων
•    Έλεγχος συστήματος ωρομέτρησης
•    Συντονισμός εκπαιδεύσεων εργαζομένων
•    Επικοινωνία με τους εργαζομένους για διαδικαστικά θέματα
•    Διαδικασίες προσλήψεων/αποχωρήσεων σε συνεργασία με εξωτερικό λογιστή
•    Αναφορά απαιτήσεων / αναγκών του προσωπικού προς τη διοίκηση
•    Λήψη αποφάσεων σε συνεργασία με τη διοίκηση της εταιρείας
•    Δυνατότητα απασχόλησης Σαββατοκύριακα ή Αργίες ανάλογα τις εκδηλώσεις
•    Δημιουργία προγράμματος εργασίας σε συνεργασία με τη διεύθυνση

Απαραίτητα προσόντα
•    Απαραίτητη προϋπηρεσία 3-5 ετών σε διαχείριση ανθρώπων ή ομάδας.
•    Σπουδές σε τομείς οικονομικών / λογιστικής ή διαχείρισης ανθρώπων
•    Άριστη γνώση MS Office και υπολογιστών
•    Βασική γνώση Αγγλικών

Παροχές
•    Παροχή Bonus ως 15ο μισθό
•    Παροχή πρόσθετης άδειας
•    Μειωμένο ωράριο εργασίας σε εποχές εκτός εκδηλώσεων
•    Μισθός ανάλογα με τα προσόντα του υποψηφίου

Αθήνα