Για εργοδότες
Κωδ:ARK_BARISTA
BARISTA / ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΚΑΦΕ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες:

  • Παρασκευή ροφημάτων σύμφωνα με τις συνταγές
  • Λήψη παραγγελιών, δίνοντας προσοχή στις λεπτομέρειες
  • Διατήρηση της καθαριότητας στον χώρο του μπαρ
  • Διατήρηση αποθέματος καθαρών φλιτζανιών και πιάτων
  • Έλεγχος της σωστής λειτουργίας του εξοπλισμού παρασκευής καφέ και αναφορά τυχόν αναγκών συντήρησης
  • Συμμόρφωση με τους κανονισμούς υγείας και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία ως Barista
  • Εμπειρία χρήσης του εξοπλισμού παρασκευής καφέ
  • Απόλυτη γνώση των προσφερόμενων προϊόντων
  • Γνώση των κανονισμών υγιεινής
  • Ευελιξία εργασίας σε διάφορες βάρδιες
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Η σχετική με το αντικείμενο εκπαίδευση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

 H εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές ανάλογες των προσόντων
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο, φιλικό και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
Γλυφάδα
πριν ένα χρόνο
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση