Για εργοδότες
Κωδ:(Ref:PA/K4)
Πιτσαδόρος - Pizzaiolo
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή

Ο Όμιλος HHotels Collection|Hatzilazarou Group ένας από τους κορυφαίους και αναπτυσσόμενους ομίλους στην Ελλάδα, προσφέρει νέες θέσεις εργασίας για το ξενοδοχείο του Princess Andriana Resort & Spa 5*στη Ρόδο για τη θερινή σεζόν 2023:

(Ref:PA/K4)

Ο επιτυχημένος υποψήφιος θα υποστηρίξει σθεναρά τον Executive Chef, θα είναι ειδικός στην πίτσα και θα είναι παθιασμένος με τη δημιουργία συνταγών που θα θυμούνται οι επισκέπτες.

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμάστε το σταθμό πίτσας σύμφωνα με τις οδηγίες του προϊσταμένου σας.
  • Η εμπειρία με φρέσκα ζυμαρικά θα είναι πλεονέκτημα.
  • Ακολουθήστε τις πολιτικές, τις διαδικασίες και τα πρότυπα εξυπηρέτησης της κουζίνας στην περιοχή.
  • Προετοιμάστε και παρουσιάστε όλα τα τρόφιμα σύμφωνα με τα πρότυπα της επωνυμίας μας, επιτυγχάνοντας έτσι την ικανοποίηση των επισκεπτών σε κάθε περίσταση φαγητού
  • Βεβαιωθείτε ότι η λειτουργία της κουζίνας διατηρείται σύμφωνα με τα υψηλότερα πρότυπα όσον αφορά την υγεία και την ασφάλεια ανά πάσα στιγμή

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση υγιεινής και πρότυπα HACCP
  • Σχετική εμπειρία ιδανικά σε περιβάλλον ξενοδοχείου ή πολυτελές εστιατόριο.
  • Πτυχίο μαγειρικής ή συναφής ειδικότητα θα ήταν ένα συν
  • Άριστος στην προετοιμασία και το ψήσιμο ζύμης πίτσας.

Δεξιότητες:

  • Υπευθυνότητα, Οργάνωση, Μεθοδολογία, Ομαδική εργασία
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση, αποτελεσματική διαχείριση του χρόνου και εστίαση στην παροχή αποτελεσμάτων υψηλής ποιότητας
  • Καλές δεξιότητες διαχείρισης χρόνου

H εταιρία προσφέρει:

  • Άριστες συνθήκες εργασίες σε πολυτελές & επαγγελματικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα Διαμονής (για τους κατοίκους εκτός Ρόδου ή κατά περίσταση)
  • Διατροφή
  • Εξέλιξη & Συνεχής εκπαίδευση
  • Στολή Εργασίας
Νότια Ρόδος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή