Για εργοδότες
ΜΑΓΕΙΡΕΣ Α', Β' & Γ'

Αναζητούμε Μάγειρες Α’, B' & Γ' να ενταχθούν στην ομάδα μας, για κατάστημα εστίασης στο Παλαιό Φάληρο. Εάν επιθυμείς να εργαστείς σε ένα μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, περιμένουμε το βιογραφικό σου στο hiring.k@stiq.gr !

Αρμοδιότητες:

  • Προσεκτική προετοιμασία πιάτων με στόχο ένα ποιοτικό αποτέλεσμα, βάσει των προδιαγραφών και κατευθύνσεων του Chef
  • Τήρηση όλων των διαδικασιών και κανονισμών του τμήματος
  • Τήρηση όλων των μέτρων ασφάλειας και υγιεινής
  • Σωστή διαχείριση, χρήση και αποθήκευση όλων των υλικών και του εξοπλισμού του τμήματος

 Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πτυχίο μαγειρικής σχολής (επιθυμητό χαρακτηριστικό)
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Κατανόηση των διαφόρων μεθόδων, των υλικών, του εξοπλισμού και των διαδικασιών μαγειρικής
  • Ακρίβεια και ταχύτητα στην εκτέλεση των εργασιών που ανατίθενται
  • Ευελιξία σε βάρδιες

Η εταιρία προσφέρει:

  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών {Δώρα, πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, προσαυξήσεις (νυχτερινά, Κυριακές/αργίες)}
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αν τα παραπάνω σου ταιριάζουν, τοτε θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε για να τα πούμε αναλυτικά!

Παλαιό Φάληρο
πριν 13 μέρες