Για εργοδότες
Α' & Β' ΜΆΓΕΙΡΕΣ

Ο βραβευμένος Chef  Μιχάλης Νουρλόγλου, με συνεργασίες στην Ελλάδα  και το εξωτερικό,αναζητά ταλαντούχα άτομα για να στελεχώσει την ομάδα του  για το εστιατόριο Brunello Cucina e Vinoteca /Αθήνα,Κολωνάκι με τις παρακάτω θέσεις εργασίας:

                                                               Μάγειρες Α’ & Β’

Απαραίτητα προσόντα

  • Σπουδές στον κλάδο της μαγειρικής τέχνης  θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.
  • Ανάλογη εμπειρία σε κουζίνα εστιατορίου είτε σε κουζίνα  ξενοδοχειακού περιβάλλον
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Ενθουσιασμός, ομαδικότητα,επαγγελματισμός και όρεξη να εξελιχτείτε και να γίνετε μέλος μιας διαρκώς αναπτυσσόμενης ομάδας.
  • Ευελιξία στο πρόγραμμα εργασίας

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Θα προετοιμάζετε τον χώρο εργασίας σας (mise en place)
  • Θα βεβαιώνετε κάθε στιγμή ότι ο χώρος εργασίας σας είναι σε καλή κατάσταση και καθαρός
  • Θα βεβαιώνετε ότι όλες οι πρώτες ύλες είναι σωστά αποθηκευμένες και ότι  πληρούν τους κανόνες υγιεινής
  • Θα προετοιμάζετε τις πρώτες ύλες και θα μαγειρεύετε ακολουθώντας τις οδηγίες που σας δίνει ο Chef
  • Ικανότητα να ανταποκρίνεστε αποτελεσματικά σε ένα περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς  και να παρέχετε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες σε ένα προσεγμένο περιβάλλον.
  • Συνεργασία με την ομάδα της κουζίνας για την επίτευξη των κοινών στόχων.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάση προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης Ασφαλιστική Κάλυψη
  • Ευκαιρίες  ανάπτυξης και εξέλιξης στον συγκεκριμένο κλάδο, καθώς πιστεύουμε πραγματικά στην προώθηση ταλέντων μέσα από την επιχείρηση.

Αν σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη θέση εργασίας και θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας,τότε μπορείτε να μας στείλετε το βιογραφικό σας

Αθήνα
πριν 13 μέρες