Για εργοδότες
Chef de partie/Β' Μάγειρες

Στο Smash ‘n bun /Αθήνα,Κολωνάκι με την υπογραφή του βραβευμένου  Chef  Μιχάλη Νουρλόγλουθέλουμε να δημιουργήσουμε μια ομάδα από ανθρώπους που να μοιράζονται το πάθος τους για την μαγειρική. Εάν έχετε την θέληση,το πάθος, και τη δημιουργικότητα που χρειάζεται για να γίνεται μέλος της ομάδας μας, τότε μπορεί να είστε ακριβώς αυτό που ψάχνουμε.

Αναζητούμε άτομα για τις ακόλουθες θέσεις:

                                                       Μάγειρες B'/Chef de partie

Απαραίτητα προσόντα

  • Σπουδές στον κλάδο της μαγειρικής τέχνης  θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν.
  • Ανάλογη εμπειρία σε κουζίνα εστιατορίου
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Ενθουσιασμός, ομαδικότητα,επαγγελματισμός και όρεξη να εξελιχτείτε και να γίνετε μέλος μιας διαρκώς αναπτυσσόμενης ομάδας.
  • Ευελιξία στο πρόγραμμα εργασίας

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Θα προετοιμάζετε τον χώρο εργασίας σας (mise en place)
  • Θα βεβαιώνετε κάθε στιγμή ότι ο χώρος εργασίας σας είναι σε καλή κατάσταση και καθαρός
  • Θα βεβαιώνετε ότι όλες οι πρώτες ύλες είναι σωστά αποθηκευμένες και ότι  πληρούν τους κανόνες υγιεινής
  • Θα προετοιμάζετετις πρώτες ύλες και θα μαγειρεύετε ακολουθώντας τις οδηγίες που σας δίνει ο Chef
  • Ικανότητα να ανταποκρίνεστε αποτελεσματικά σε ένα περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς  και να παρέχετε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες σε ένα προσεγμένο περιβάλλον.
  • Συνεργασία με την ομάδα της κουζίνας για την επίτευξη των κοινών στόχων.

Τι προσφέρουμε;

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές βάση προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Πλήρης Ασφαλιστική Κάλυψη
  • Ευκαιρίες  ανάπτυξης και εξέλιξης στον συγκεκριμένο κλάδο, καθώς πιστεύουμε πραγματικά στην προώθηση ταλέντων μέσα από την επιχείρηση

Αν σας ενδιαφέρει η συγκεκριμένη θέση εργασίας και θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας,τότε μπορείτε να μας στείλετε το βιογραφικό σας

Αθήνα
πριν 13 μέρες