Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, πρωτοπόρος στο χώρο της εστίασης, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων-καφέ στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας. Σκοπός την είναι να προσφέρει απόλαυση σε χιλιάδες πελάτες οι οποίοι καθημερινά την επισκέπτονται, μέσα από  πληθώρα επιλογών αρίστης ποιότητας προϊόντων.

Για την στελέχωση των καταστημάτων μας αναζητούμε:

 ΥΠΕΥΘΥΝΟ/H ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

Αποστολή θέσης: Ο Υπεύθυνος/η καταστήματος, οργανώνει και ελέγχει την λειτουργία όλων των τμημάτων του καταστήματος, ακολουθώντας τις υψηλές προδιαγραφές που έχει θεσπίσει η εταιρεία. Λειτουργεί σαν πρότυπο για το υπόλοιπο προσωπικό, εμπνέοντας το, προκειμένου να επιτευχθούν οι επιθυμητοί στόχοι.

Ενδεικτικά καθήκοντα θέσης:

  • Οργάνωση και έλεγχος όλων των τμημάτων του καταστήματος.
  • Εφαρμογή των διαδικασιών που έχουν οριστεί από την εταιρεία, ώστε να διασφαλιστεί η ποιότητα των προϊόντων, η εύρυθμη λειτουργία, η ασφάλεια και συντήρηση του χώρου.
  • Διαχείριση του προσωπικού του καταστήματος και αξιολόγηση αυτού.
  • Καθοδήγηση του προσωπικού για την βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Διαχείριση παραγγελιών, παραλαβών και αποθεμάτων.
  • Παρακολούθηση των οικονομικών στοιχείων του καταστήματος.

    Απαραίτητα προσόντα :
  • Επιθυμητή η πρότερη εργασιακή εμπειρία σε διοικητική θέση στο χώρο της εστίασης.
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διοίκησης ομάδας.
  • Ομαδικό πνεύμα και δημιουργική σκέψη.
  • Ικανότητες οργάνωσης και επίλυσης προβλημάτων.
  • Σωστή διαχείριση χρόνου και εργασίας υπό πίεση.
  • Επικέντρωση στην υλοποίηση υψηλών στόχων.
  • Πελατοκεντρική αντίληψη.
  • Πτυχίο ανώτερης σχολής ή πιστοποίηση στον τομέα της διοίκησης θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.

    Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Εκπαίδευση
  • Προοπτική εξέλιξης
Αθήνα
πριν 5 μήνες