Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΑΜΕΙΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 8 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Όμιλος επιχειρήσεων εστίασης, αναζητά υπεύθυνη ταμείου καταστήματος.

Περιγραφή θέσης :

  • Έλεγχος ομαλής λειτουργίας βάρδιας και έλεγχος πόστων
  • Διαχείριση ταμείου
  • Παρακολούθηση αποθέματος
  • Οργάνωση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Έλεγχος και διασφάλιση της τήρησης των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας του καταστήματος, φροντίζοντας και τη σωστή συντήρηση του χώρου.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση σε κατάστημα εστίασης
  • Προσανατολισμός στην παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Παρατηρητικότητα & ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Δυναμική & επικοινωνιακή προσωπικότητα

Ο όμιλος προσφέρει:

  • Επαγγελματικό περιβάλλον και άριστες συνθήκες εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Αθήνα