Υπάλληλος Καφε/ Κυλικείου εντός του Πλανηταρίου Ιδρύματος Ευγενίδη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 6 μήνες
Ημ. ανάρτησης
   Κύριες Αρμοδιότητες
  • Διασφάλιση της υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος με πελατοκεντρική διάθεση.
  • Ταχύτητα στην εξυπηρέτηση
  • Απαραίτητη εμπειρία και γνώση παραγωγής καφέ
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Μέριμνα για τη συνεχή ύπαρξη προϊόντων
  • Εξασφάλιση άρτιας και καθαρής εικόνας κυλικείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ευχέρεια  στην επικοινωνία  & αγάπη για την πώληση
  • Πιστοποιητικό Υγείας
  • Καλή  γνώση αγγλικών
  • Γνώση  ταμειακης, Η/Υ, MS OFFICE, ERP/CRM
  • Προϋπηρεσία  τουλάχιστον 2 έτη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Παροχές
    • Η εταιρεία προσφέρει πλήρη απασχόληση σε δημιουργικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας, ιδιωτική ασφάλεια
      υγείας και συνεχή εκπαίδευση και κατάρτιση

Παλαιό Φάληρο