Για εργοδότες
Βοηθός Λογιστή
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΟικονομικάΚατηγορία θέσης
Οικονομικά

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για τα κατάστηματά της εντός Νοσοκομειακών Μονάδων στα Βόρεια Προάστια Αττικής & στο Κέντρο της Αθήνας:

Βοηθό Λογιστή

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών
  • Καταχώρηση παραστατικών εξόδων και δαπανών
  • Συμφωνίες καρτελών πελατών και προμηθευτών
  • Συμφωνίες υπολοίπων τραπεζικών λογαριασμών
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών και λοιπών εγγραφών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση ERP (κατά προτίμηση Entersoft Business Suite)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων MS-Office
  • Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή υποστήριξη & εκπαίδευση
Κρυονέρι