Για εργοδότες
Βοηθός Λογιστή
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Οικονομικές Υπηρεσίες
ΟικονομικάΚατηγορία θέσης
Οικονομικά

Καθήκοντα θέσης:
    -Καταχώρηση παραστατικών εσόδων, αγορών και δαπανών Β' & Γ' κατηγορίας.
    -Βοηθός μισθοδοσίας
    -Προετοιμασία μηνιαίων και ετήσιων φορολογικών υποχρεώσεων
    -Παρακολούθηση τραπεζικών λογαριασμών και συμφωνίες με τράπεζες
Απαραίτητα Προσόντα :
    -Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών
    -Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Λογιστικής κατεύθυνσης
    -Καλή γνώση Αγγλικών
    -Καλή γνώση MS OFFICE (Excel, Word, Outlook)

Παρέχονται :

  • Πολύ καλό πακέτο αποδοχών , αναλόγως των προσόντων πλέον Bonus.
  • Πολύ ευχάριστο περιβάλλον με πλήρη οργάνωση σε θέματα τεχνολογίας - οργάνωσης λογιστηρίου και λοιπών εργασιών .
  • Συνεχής εκπαιδεύση σε νέα αντικείμενα ( Transfer Pricing - Ελεγκτικη - Συγχωνεύσεις - Απορροφήσεις - Μισθοδοσία - Κλείσιμο Ισολογισμών κλπ)
Αθήνα
πριν 5 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση