Για εργοδότες
Τεχνικός Εγκαταστάσεων και Service (Νομός Ξάνθης)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΞάνθηΤοποθεσία
Ξάνθη
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η Lely Ελλάδος, θυγατρική εταιρεία της Milkplan Α.Ε. της μεγαλύτερης εξαγωγικής βιομηχανίας παραγωγής δεξαμενών ψύξης γάλακτος, κτηνοτροφικών μηχανημάτων και αρμεκτικού εξοπλισμού, αναζητά Τεχνικό Εγκαταστάσεων και Service Αρμεκτικών Ρομποτικών Συστημάτων στο Νομό Ξάνθης για την στελέχωση συνεργείων του τμήματος ρομποτικού εξοπλισμού.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση και επίλυση βλαβών αρμεκτικών ρομποτικών συστημάτων σε κτηνοτροφικές μονάδες

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώσεις βασικών ηλεκτρολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Εμπειρία σε θέση τεχνικού – εγκαταστάτη
  • Γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια εντός Ελλάδας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση για συνεργασία
  • Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτική εξέλιξης
Ξάνθη