Για εργοδότες
Mechanical / Electrical Engineer
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

H TOTAL BUILDING, μια εταιρία που ασχολείται με τη μελέτη και το σχεδιασμό ηλεκτρομηχανολογικών συστημάτων για κτίρια στο εξωτερικό, αναζητά για πλήρη απασχόληση:

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ Η ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ για να στελεχώσει το τμήμα μελετών και σχεδιασμού.

Η εταιρεία προσφέρει:

Εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων ως μέλος ομάδας έμπειρων μηχανικών.

Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.

Δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Περιγραφή Θέσης:

Μελέτη έργου βάσει αμερικανικών προτύπων.

Σχεδιασμός συστημάτων (AUTOCAD και REVIT).

Μελέτη προδιαγραφής εξοπλισμού.

Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες.

Προσόντα:

Πτυχίο ΑΕΙ/TEI Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.

Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Γνώση AUTOCAD / REVIT θα θεωρηθεί προσόν.

Εμπειρία σε σχεδιασμό ηλεκτρομηχανολογικών συστημάτων θα θεωρηθεί προσόν.

Αποστολή βιογραφικών: info@totalbuilding.gr

Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία