Για εργοδότες
Μηχανικός έργων (Αθήνα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Περιγραφή Θέσης:

Εταιρεία εμπορίας ηλεκτρολογικού υλικού και κατασκευής ηλεκτρικών πινάκων δραστηριοποιούμενη πανελλαδικά, αναζητά να καλύψει τη θέση του μηχανικού έργων για το κατασκευαστικό τμήμα ηλεκτρικών πινάκων στον Πειραιά.

Αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την μελέτη, σχεδιασμό και κοστολόγηση των ηλεκτρικών πινάκων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ηλεκτρολόγου.
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση MS OFFICE και γενικότερα ευχέρεια στον χειρισμό Η/Υ
  • Γνώση προγραμμάτων ηλεκτρολογικού σχεδιασμού επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές:

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Μηνιαίος μισθός
  • Bonus
Αθήνα