Για εργοδότες
ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ή ΧΗΜΙΚΟΣ  ζητείται από Βιομηχανία  Αγροχημικών στα Οινόφυτα.

Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος Παραγωγής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ανάλογο της θέσης εργασίας
  • Κάτοχος άδειας εξασκήσεως επαγγέλματος
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ - MS Office (Word, Excel)
  • Καλή γνώση της νομοθεσίας Χημικής Βιομηχανίας, Προστασίας Περιβάλλοντος

Εργασιακή εμπειρία:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 - 3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σχετική με το αντικείμενο σε βιομηχανία

Δεξιότητες:

  • Μεθοδικότητα, οργάνωση και επίλυση προβλημάτων
  • Ικανότητες επικοινωνίας
  • Ομαδικότητα
  • Συνέπεια

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ασφαλές και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου.
  • Εργασία πενθήμερη, πλήρους απασχόλησης  (πρωινή βάρδια).
Οινόφυτα