Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η εταιρεία ΧΡ. ΜΠΟΖΝΟΣ & ΥΙΟΣ Α.Ε. ( www.boznos.gr) πρωτοπόρος στα είδη μετάδοσης κίνησης και αντιπρόσωπος των κορυφαίων ευρωπαϊκών εργοστασίων σε αυτόν τον τομέα ζητά:

  Μηχανικός Πωλήσεων

Κωδικός 2401

                Βασικά καθήκοντα

  • Γνωριμία σε βάθος των ειδών που προωθεί η εταιρεία, του τρόπου λειτουργίας της και της πολιτικής προώθησης των προϊόντων της.
  • Εξυπηρέτηση και διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και διεύρυνσή του με νέους πελάτες.
  • Διαχείριση όλων των διαδικασιών πώλησης.
  • Αλληλογραφία και επαφή με ξένους οίκους.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ κατά προτίμηση μηχανολόγου μηχανικού ή ηλεκτρονικού μηχανικού.