Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

H Acmon Systems (www.acmon.gr), μέλος του ομίλου Acmon (www.acmongroup.com), ηγέτιδα εταιρεία στη κατασκευή εξοπλισμού για την βιομηχανική παραγωγή, αναζητά υποψηφίους για τις κεντρικές εγκαταστάσεις της στα Οινόφυτα Βοιωτίας, προκειμένου να καλύψουν την παρακάτω θέση:

Βοηθό Μηχανικό Εγκαταστάσεων για θέση στο Τμήμα Εγκαταστάσεων.

Κωδικός θέσης:

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Μηχανολόγος Μηχανικός ΤΕΙ/ΑΤΕΙ (Η Ανάλογης Τεχνικής Σχολής)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη στο τομέα των μηχανολογικών εγκαταστάσεων
  • Γνώση μηχανολογικού σχεδίου
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Επιθυμητή γνώση AutoCAD, Solid Edge
  • Δυνατότητα για ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδας

Προσωπικά Χαρακτηριστικά

  • Οργανωτική Συμπεριφορά και μεθοδικότητα
  • Ομαδικότητα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και σωστής διαχείρισης χρόνου, εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Τήρηση αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων

Αρμοδιότητες

  • Εγκατάσταση μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Έλεγχος, ρύθμιση και θέση σε λειτουργία ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού
  • Διάγνωση και επίλυση βλαβών

Προσφορά

  • Ανταγωνιστικός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικά σημειώματα αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης στο email: info@acmon.gr

Αθήνα
πριν 4 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία