Για εργοδότες
Εργάτης Χειροδιαλογής Ανακυκλώσιμων Υλικών
Company logo - click to visit company page
2001-30000
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΒΕΤΕ, εταιρεία του Ομίλου ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ, αναζητά:

Εργάτη Χειροδιαλογής Ανακυκλώσιμων Υλικών για τη Μονάδα Διαχείρισης Απορριμμάτων Ηπείρου - Πολύγυρος Δήμου Δωδώνης

Περιγραφή Θέσης:

  • Εκτελεί καθημερινές εργασίες χειροδιαλογής και ανάκτησης ανακυκλώσιμων υλικών, σύμφωνα με το ημερήσιο πρόγραμμα παραγωγής
  • Απομακρύνει, με ασφαλή τρόπο, ακατάλληλα υλικά που δημιουργούν εμπλοκή στον εξοπλισμό
  • Φροντίζει για την ευταξία και καθαριότητα στους χώρους όπου εκτελεί εργασία και στον περιβάλλοντα χώρο του εργοστασίου
  • Τηρεί τους κανόνες Υγείας και Ασφάλειας της εταιρείας
  • Συνεργάζεται αποτελεσματικά με τους συναδέλφους του, με γνώμονα την απρόσκοπτη λειτουργία της Μονάδας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Γνώση & εφαρμογή των κανόνων υγιεινής και ασφαλείας στον χώρο εργασίας
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε 3 βάρδιες

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Συνέπεια και μεθοδικότητα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο
Ιωάννινα