Για εργοδότες
Τεχνικός Συντήρησης Mηχανολογικού Εξοπλισμού
Company logo - click to visit company page
2001-30000
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
ΔωδώνηΤοποθεσία
Δωδώνη
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΒΕΤΕ, εταιρεία του Ομίλου ΓΕΚ ΤΕΡΝΑ, αναζητά:

Τεχνικό Συντήρησης Μηχανολογικού Εξοπλισμού για τη Μονάδα Επεξεργασίας Απορριμμάτων (ΜΕΑ) Ηπείρου - Πολύγυρος Δήμου Δωδώνης.

Περιγραφή Θέσης:

  • Υλοποιεί το πρόγραμμα προληπτικής, έκτακτης και βελτιωτικής συντήρησης του μηχανολογικού εξοπλισμού της μονάδας
  • Επιθεωρεί και καταγράφει την λειτουργική κατάσταση του εξοπλισμού
  • Επεμβαίνει και επιδιορθώνει τις καθημερινές δυσλειτουργίες ή βλάβες και φροντίζει για την απρόσκοπτη και αδιάλειπτη λειτουργία του εξοπλισμού
  • Συντάσσει τις “Αναφορές εργασιών βάρδιας” και συμπληρώνει τα έντυπα τεκμηρίωσης των εντολών εργασίας που εκτελεί
  • Διαχειρίζεται τις εντολές εργασίας συντήρησης με χρήση tablet

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολογίας ή Μηχανολογίας οχημάτων, ΙΕΚ, ΕΠΑΛ,ΤΕΕ, ΤΕΣ ή άλλης Τεχνικής Σχολής Μηχανολογίας
  • 2 έτη προϋπηρεσίας σε οργανωμένο τμήμα μηχανολογικής συντήρησης βιομηχανίας (υδραυλικών συστημάτων πίεσης λαδιού, συστημάτων μεταφορικών ταινιών, σε γερανογέφυρες ή βαρέα οχήματα)
  • Βασική γνώση Αγγλικών

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Προγραμματισμός και οργάνωση
  • Τήρηση διαδικασιών
  • Εντοπιότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο
Δωδώνη