Για εργοδότες
Μηχανικός Τεχνικών Πωλήσεων με έδρα την Αττική
πριν 14 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη πελατών δικτύου με φυσική παρουσία (εκτελούμενα έργα- εφαρμογές).
  • Επαφή με τεχνικές εταιρίες και εργολάβους με σκοπό την παρουσίαση των προϊόντων.
  • Συνεχής ενημέρωση για την εξέλιξη των προϊόντων και τις τάσεις της αγοράς.
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού AEI/TEI.
  • Επιθυμητή εμπειρία στον κατασκευαστικό τομέα.
  • Επιθυμητή η γνώση δομικών υλικών και κατασκευαστικών λύσεων.
  • Ικανότητα επικοινωνίας, αναλυτική σκέψη, μεθοδικότητα καθώς και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη.
  • Αυτοκίνητο.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Ασπρόπυργος