Για εργοδότες
Ηλεκτρολόγος - Τεχνικός Συντήρησης - ALUMINCO S.A
πριν 24 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Αρμοδιότητες:

  1. Συντήρηση, επισκευή και εποπτεία των ηλεκτρικών,ηλεκτρολογικών συστημάτων στις εγκαταστάσεις μας.
  2. Προγραμματισμός, εγκατάσταση και συντήρηση ηλεκτρολογικών πινάκων.
  3. Εκτέλεση αναγκαίων ηλεκτρολογικών εργασιών για τη συντήρηση και τη βελτίωση των μηχανημάτων μας.
  4. Ανίχνευση και διόρθωση προβλημάτων .
  5. Συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της τεχνικής ομάδας.
  6. Εφαρμογή των προτύπων ασφαλείας και των οδηγιών εργασίας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  1. Πτυχίο σε Ηλεκτρολογία ή σχετικό πεδίο.
  2. Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  3. Γνώση των ηλεκτρικών προτύπων και κανονισμών.
  4. Ικανότητα διάγνωσης και επίλυσης προβλημάτων.
  5. Ικανότητα εργασίας με αυτονομία και σε ομαδικό περιβάλλον.

Προσφέρουμε:

  1. Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  2. Ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη και κατάρτιση.
  3. Ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
Οινόφυτα
Με κάποια εμπειρία
Μερική απασχόληση