Για εργοδότες
Χημικός Μηχανικός
Company logo - click to visit company page
1-15
Συμβουλευτικές Υπηρεσίες
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Ζητείται από την IPPC Α.Ε. που εδρεύει στη Χαλκίδα, Χημικός Μηχανικός πτυχιούχος επιστήμονας με σχετική εμπειρία, κατά προτίμηση από τις περιοχές Εύβοιας και Βοιωτίας.

Βασικές αρμοδιότητες

  • Συμμετοχή σε ομάδες εργασίας με σκοπό τον υπολογισμό εκπομπών αερίων του θερμοκηπίου που προκύπτουν από τη λειτουργία βιομηχανιών και άλλων επιχειρήσεων
  • Συμμετοχή σε ομάδες εργασίας με σκοπό την εκπόνηση μελετών κλιματικής ανθεκτικότητας και περιβαλλοντικών επιπτώσεων

Πρόγραμμα εργασίας

  • 5νθήμερη πρωινή απασχόληση

Προσόντα υποψηφίου

  • Πτυχίο ΑΕΙ Χημικού Μηχανικού
  • Βαθμός πτυχίου τουλάχιστο 7
  • Πιστοποίηση αγγλικών επιπέδου τουλάχιστο C1

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών ανάλογο των προσόντων
  • Τακτικά προγράμματα εκπαίδευσης και πιστοποίησης
Χαλκίδα