Για εργοδότες
ΔΥΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΣΕ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Δύο Μηχανικοί Πωλήσεων σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη

Η εταιρεία WASTETECH IKE  εισαγωγής ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού για Εγκαταστάσεις Βιολογικού Καθαρισμού και Αντλιοστασίων με έδρα στην Αθήνα και δραστηριότητα σε όλη την Ελλάδα ζητά δύο μηχανικούς πωλήσεων, έναν με έδρα την Αθήνα και έναν με έδρα την Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα  :

  • Παρακολούθηση σχετικών έργων στην περιοχή ευθύνης του
  • Επίσκεψη και επικοινωνία με Πελάτες ,Υπηρεσίες και Μελετητές
  • Προετοιμασία τεχνικοοικονομικών προσφορών και παρακολούθησή τους
  • Υποστήριξη επερχόμενων έργων σε συνεργασία με τελικούς χρήστες και μελετητικά γραφεία

Προσόντα :

  • Απόφοιτος Πολυτεχνικής Σχολής/ΤΕΙ Μηχανολόγων /Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
  • Aπαραίτητο προσόν τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σαν "Μηχανικός Πωλήσεων" σε  ηλεκτρομηχανολογικό εξοπλισμό.
  • Άριστη χρήση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Microsoft Office 365 και βασικές γνώσεις AutoCAD
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε όλη την Ελλάδα με διανυκτέρευση

Παροχές :

  • Laptop και κινητό
  • Έξοδα διαμονής, μετακίνησης
  • Ανταγωνιστικός μισθός και bonus επί στόχου
  • Διαρκής επιμόρφωση

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους στο : michalis.karagiannopoulos@wastetech.gr

Θα αξιολογηθούν μόνο oι αιτήσεις που τα βιογραφικά τους θα έχουν όλα τα παραπάνω προσόντα και θα απαντηθουν άμεσα.

'Ολες οι αιτήσεις θα τύχουν διακριτικής αντιμετώπισης.

Μοσχάτο