Για εργοδότες
Μηχανικός Τμήματος Διαγωνισμών & Συμβάσεων Δημοσίου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες:

  • Αναζήτηση προκηρύξεων δημόσιων διαγωνισμών
  • Προετοιμασία φακέλων δικαιολογητικών για συμμετοχή σε διαγωνισμούς του Δημοσίου, καθώς και διεκπεραίωση ηλεκτρονικών διαγωνισμών
  • Σύναψη συμβάσεων προμηθειών και υπηρεσιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ μηχανολόγου ή ηλεκτρολόγου
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση και εμπειρία στη χρήση του MS Office, ειδικά MS Word και ΜS Excel
  • Γνώση της νομοθεσίας προμηθειών/υπηρεσιών του Δημοσίου και της διαδικασίας διεξαγωγής των διαγωνισμών θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Γνώση πλατφόρμας διαχείρισης του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ), πλατφόρμας isupplies και cosmoone, θα εκτιμηθεί

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Ακεραιότητα, εμπιστευτικότητα, ομαδικότητα
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα τήρησης αυστηρών χρονοδιαγραμμάτων και απόδοσης υπό πίεση

Η εταιρία παρέχει:

  • Σύγχρονο και Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης
  • Υψηλές αποδοχές - Bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Παλλήνη
πριν ένα μήνα