Για εργοδότες
Spare Parts Administrator / Μηχανολόγος Μηχανικός
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 5 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και επένδυσης στο ανθρώπινο δυναμικό, αναζητούμε υποψήφιο που θα καλύψει τη θέση του Spare Parts Administrator στο τμήμα ανταλλακτικών του κεντρικού καταστήματος της Θεσσαλονίκης.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση αποθέματος κεντρικής αποθήκης και υποκαταστημάτων
  • Διεκπεραίωση παραγγελιών ανταλλακτικών εξωτερικού και εσωτερικού
  • Έλεγχος παραλαβών και διανομής στα υποκαταστήματα
  • Επίβλεψη διαδικασιών και λειτουργίας της αποθήκης
  • Συμμετοχή στην βελτίωση απόδοσης της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Παραγωγής και Διοίκησης
  • Επιθυμητή εξειδίκευση στη βιομηχανική διοίκηση και επιχειρησιακή έρευνα
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Microsoft Office
  • Ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές και ανταμοιβή αποδοτικότητας
  • Διαρκής εκπαίδευση σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης
  • Ιδιωτική ασφάλεια υγείας
Χαλάστρα