Junior Product Manager προϊόντων δικτυακών και τηλεπικοινωνιακών
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 9 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η ΟΚΤΑΒΙΤ ΑΕ, δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 1992, εξειδικεύεται στη διάθεση επώνυμων προϊόντων συστημάτων πληροφορικής, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001:2015 για το σύνολο των εργασιών της.

Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για τα γραφεία της στην Αγ. Παρασκευή: Junior Product Manager  προϊόντων δικτυακών και τηλεπικοινωνιακών

κωδ. j.pm.net_kar_231023

Περιγραφή Θέσης

  • Ευθύνη διαχείρισης και προώθησης δικτυακών & τηλεπικοινωνιακών προϊόντων / λύσεων.
  • Συμμετοχή στην τιμολογιακή πολιτική.
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού.
  • Υποστήριξη εσωτερικού και εξωτερικού πελατολογίου.
  • Άμεση συνεργασία με τμήμα Marketing.
  • Οριοθέτηση και επίτευξη στόχων.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτατης Σχολής (κατά προτίμηση θετικής κατεύθυνσης ή Μηχανικού Πολυτεχνικής Σχολής).
  • Εμπειρία σε εταιρεία Πληροφορικής σε αντίστοιχη θέση σε δίκτυα και τηλεπικοινωνίες.
  • Πιστοποίηση CCNA Routing and Switching θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και πνεύμα συνεργασίας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους).

Προσφέρουμε

  •        Αποδοχές ανάλογες προσόντων.
  •        Άριστες συνθήκες εργασίας.
  •        Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
  •        Συμπληρωματική ιδιωτική ασφάλιση.
Αθήνα