Για εργοδότες
Κωδ:Διαχειριστής/ρια E-shop
Διαχειριστής / ρια E-shop

Η εταιρία Top Trends A.E., μία από τις πιο δυναμικές ελληνικές εταιρίες, αποκλειστικός εισαγωγέας και διανομέας ειδών ένδυσης, υπόδησης και αθλητικού εξοπλισμού Ελλάδας και Κύπρου με διεθνή brands, όπως Skechers, Spalding, Russell Athletic, Stiga, F&M, MCS, Juicy Couture, κτλ., ζητά να προσλάβει άμεσα:

Διαχειριστή-τρια E-shop

Αρμοδιότητες:

  •  Λήψη, καταχώριση και διαχείριση παραγγελιών στο e-shop
  • Καταχώριση και διαχείριση επιστροφών
  • Εξυπηρέτηση πελατών e-shop μέσω τηλεφώνου ή/και e-mail
  • Συντονισμός της αποθήκης για την αποστολή των παραγγελιών και την διαχείριση των επιστροφών
  • Έκδοση παραστατικών (παραγγελίες, επιστροφές, αποδείξεις)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή γνώση Softone ή άλλου ERP
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων MS Office και Internet
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό όμιλο με υψηλά standards οργάνωσης
  • Δυνατότητες προσωπικής ανάπτυξης και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους με e-mail, επιλέγοντας ``Αίτηση`` με την ένδειξη του κωδικού της θέσης.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Βούλα
πριν ένα μήνα