Για εργοδότες
Κωδ:ANG3589
E-Shop Manager
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση των προϊόντων και των πληροφοριών τους
  • Επικαιροποίηση προϊόντων, φωτογραφιών και τιμών
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα
  • Κατηγοριοποίηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Παραγγελιοληψία (τηλεφωνική και online)
  • Διαχείριση και εκτέλεση παραγγελιών
  • Τιμολόγηση
  • Έλεγχος επισκεψιμότητας και μέτρηση πωλήσεων
  • Συνεργασία με τμήμα Marketing για προώθηση προϊόντων σε social media campaigns και άλλα μέσα
  • Συνεργασία με προγραμματιστές για επίλυση θεμάτων του ηλεκτρονικού καταστήματος
  • Συνεργασία με Αποθήκη για διαθεσιμότητα, αποστολές, επιστροφές προϊόντων

Απαραίτητα προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία ως Διαχειριστής e-shop
  • Απαραίτητη η εξoικείωση με SoftOne
  • Γνώση και εξοικείωση με πλατφόρμες ηλεκτρονικού εμπορίου όπως WooCommerce, Magento

Παροχές

Η εταιρεία μας παρέχει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές ανάλογες προσόντων και εμπειρίας
  • Ένα άνετο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
Αιγάλεω
πριν ένα μήνα