Για εργοδότες
ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΤΜΡ SUPPLIES AE,  η μοναδική εταιρεία Refurbished ειδών πληροφορικής, χονδρικής πώλησης στην Αθήνα με έδρα τον Άγ. Ι. Ρέντη, ζητά γραφίστα για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή θέσης:

O υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος για τη δημιουργία προωθητικών newsletter, γραφικών και επιμέλεια φωτογραφιών για το site, καθώς και οποιαδήποτε άλλη γραφιστική ανάγκη προκύψει, όπως δημιουργία εντύπων, προϊοντικών καταλόγων, επαγγελματικών καρτών κτλ.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση των προγραμμάτων Indesign, Illustrator, Photoshop
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Σχετικές Σπουδές
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Γνώσεις χειρισμού PC

Προσφέρονται:

  • Σημαντικές ευκαιρίες προσωπικής εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Διαρκής εκπαίδευση

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
Αθήνα
πριν 9 μήνες