Για εργοδότες
Γραφίστρια / Υπάλληλος γραφείου

Η εταιρία Sealing Systems δραστηριοποιείται από το 2004 στο χώρο του βιομηχανικού εξοπλισμού για δίκτυα παραγωγής φαρμάκων και τροφίμων. Συνεργάζεται με μεγάλους οίκους του εξωτερικού, καλύπτοντας πολύπλευρες ανάγκες μεγάλων και μεσαίων επιχειρήσεων στην Ελλάδα και το εξωτερικό.

Η εταιρία αναζητεί Γραφίστρια / Υπάλληλο γραφείου, πλήρους δια ζώσης απασχόλησης, για την έδρα της στη Ν. Χαλκηδόνα Αττικής.

Κύρια καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός, σελιδοποίηση και έλεγχος τεχνικών εντύπων, ενημέρωση ιστοσελίδας
  • Αρχειοθέτηση παραστατικών, καταχώρηση στο ERP
  • Επεξεργασία και ανάρτηση κειμένων σε βάσεις δεδομένων
  • Δημιουργία και ενημέρωση λογαριασμών social media (Facebook, LinkedIn)
  • Σχεδιασμός και αποστολή newsletters

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Άριστη γνώση Adobe suite (InDesign, Photoshop, Illustrator)
  • Καλή γνώση Windows, MS Office
  • Εξοικείωση με social media, επεξεργασία εικόνας
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί
  • Θετική διάθεση, υπευθυνότητα, οργανωτικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • 5νθήμερη εργασία, πλήρους απασχόλησης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα αύξησης αποδοχών βάσει αποδοτικότητας
Νέα Χαλκηδόνα
πριν 17 μέρες