Για εργοδότες
Graphic Designer
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Επώνυμη εταιρεία ενδυμάτων με έδρα την Αθήνα αναζητά graphic designer με ιστορικό στην παραγωγή δημιουργικής δουλειάς και ενδιαφέρον για το web και τα social media.

Ο ρόλος θα παρέχει κατά κύριο λόγο σχεδιαστική υποστήριξη στην ομάδα marketing για την δημιουργία καμπανιών για social media, newsletters, banners, κ.α. οπτικοποιώντας την εταιρική στρατηγική.

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργία εικαστικών για e-shop banners, Google & Meta ads, in store τοποθετήσεις και λοιπών ενεργειών
  • Επεξεργασία φωτογραφιών
  • Δημιουργία και διαχείριση newsletter
  • Συμμετοχή στις φωτογραφήσεις
  • Υποστήριξη στο Σχεδιαστικό τμήμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Graphic Design
  • Άριστη Γνώση Photoshop, Illustrator, Corel, Premiere, In Design
  • Επιθυμητή η σχέση με το χώρο των ενδυμάτων και βασικές γνώσεις φωτογράφισης
  • Οργάνωση, δυναμικότητα, ομαδικότητα, με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, και δημιουργική σκέψη
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών

Παροχές

  • Σταθερός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας και συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης καριέρας
Γαλάτσι
πριν ένα μήνα