Για εργοδότες
Γραφίστας / Γραφίστρια
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού, ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και ηλεκτρικών συσκευών, αναζητά Γραφίστα/Γραφίστρια.

H παρούσα θέση αφορά inhouse εργασία στο Δημιουργικό Τμήμα της εταιρείας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός και επικαιροποίηση του packaging (κουτιά, ετικέτες κ.ά.) των προϊόντων
  • Δημιουργία και επιμέλεια των έντυπων και ηλεκτρονικών καταλόγων των προϊόντων
  • Σχεδιασμός και επικαιροποίηση των εγχειριδίων χρήσης (manuals) των προϊόντων
  • Δημιουργία φυλλαδίων, newsletter και άλλων υλικών (έντυπα & ψηφιακά) για τις ανάγκες προωθητικών ενεργειών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Γραφιστικής
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση InDesign / Illustrator / Photoshop
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος ΙΧ

Παροχές:

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Θεσσαλονίκη
πριν ένα μήνα