Για εργοδότες
Κωδ:ΣΥΝΤ0522
ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύρια καθήκοντα:

  • Συντήρηση και επισκευή του μηχανολογικού-τεχνολογικού εξοπλισμού της εταιρείας
  • Γενική παρακολούθηση της ομαλής λειτουργίας των συστημάτων
  • Έλεγχος του ηλεκτρονικού & ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
  • Διεξαγωγή ηλεκτρολογικών, μηχανολογικών και τεχνικών εργασιών
  • Συντήρηση κτιριακών υποδομών

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ συναφούς αντικειμένου
  • Προϋπηρεσία έως 2 ετών σε αντίστοιχη θέση

  Δεξιότητες:

  • Ικανότητα οργάνωσης, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προσαρμοστικότητα, ευελιξία, αποτελεσματικότητα, συνέπεια
  • Καλή επικοινωνία και όρεξη να εργαστεί σε ένα απαιτητικό περιβάλλον

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυναμικά αναπτυσσόμενο, σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας

Αχαρνές
πριν ένα χρόνο