Για εργοδότες
Ηλεκτρολόγος / Μακεδονία

H Draculis ΑΕ στα 50 χρόνια λειτουργίας της είναι η Νο1 εταιρία στο χώρο των ειδικών ανελκυστήρων & αναβατορίων σκάλας. Με ιδιόκτητες εγκαταστάσεις, σύγχρονη υποδομή & άριστη οργάνωση, ζητεί για άμεση 8ωρη απασχόληση στέλεχος, για το Τεχνικό Τμήμα της ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.

Απαραίτητα προσόντα

Μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης ή κοντινής περιοχής

Πτυχίο με άδεια ηλεκτρολόγου

Kαλή γνώση Αγγλικών

Εμπειρία σε αντίστοιχη ή παρεμφερή θέση θα εκτιμηθεί

Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.

 Έως 35 ετών

Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία

Εργατικότητα, συνέπεια, οργάνωση, ομαδικό πνεύμα

Αρμοδιότητες:

  • Εγκαταστάσεις μηχανημάτων
  • Συντηρήσεις μηχανημάτων
  • Διάγνωση και επίλυση προβλημάτων / βλαβών

Προσφέρεται μισθός 1.300€, πλήρης ασφάλιση, εκπαίδευση, κίνητρα απόδοσης, δυνατότητα άμεσης εξέλιξης & άριστες εργασιακές συνθήκες.

Η έδρα της εταιρίας στην Αθήνα, βρίσκεται στην Μεταμόρφωση Αττικής. Το ωράριο λειτουργίας είναι από Δευτέρα έως Παρασκευή, 08.00-16.00

Εάν σας ενδιαφέρει να γίνεται μέλος της ομάδας μας, στείλτε το

Βιογραφικό σας στο email: draculis@otenet.gr, Υπόψη: κας Αναστασιάδου

DRACULIS AΕ: Ικαρίας 2, Τ.Κ. 144 51 Μεταμόρφωση Αττικής

Τηλ.: 210 2841189, 210 2842018, https://draculis.gr

Θεσσαλονίκη
πριν 14 μέρες