ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - Τμήμα Συντήρησης / Αποκατάστασης βλαβών
16-50
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας

Η PVMAINT, εταιρεία παροχής υπηρεσιών εγκατάστασης και συντήρησης φωτοβολταϊκών και υβριδικών συστημάτων, μέλος του Ομίλου NEXT COM GROUP, αναζητεί για άμεση και μόνιμη απασχόληση για το Τμήμα Συντήρησης / Αποκατάστασης βλαβών : ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ  ΜΗΧΑΝΙΚΟ

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός και υλοποίηση εργασιών αποκατάστασης βλαβών σε

    φωτοβολταϊκά συστήματα πελατών

  • Επίλυση τεχνικών θεμάτων και προβλημάτων
  • Σύνταξη πρωτόκολλου υλοποιημένων εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο  ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε εγκαταστάσεις διασυνδεδεμένων                                            φωτοβολταϊκών συστημάτων (χαμηλή & μέση τάση) και εμπειρία σε  χειρισμούς μέσης τάσης.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία στη χρήση διαγνωστικών μηχανημάτων-Αναλυτές ενέργειας
  • Ισχυρή προσωπικότητα με ικανότητες οργάνωσης και έγκαιρης υλοποίησης των εργασιών που αναλαμβάνει
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα ταξιδιών σε όλη την Ελλάδα
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου

    Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας στον πιο δυναμικά αναπτυσσόμενο τομέα της ελληνικής οικονομίας

    Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα στο

E-Mail: info@pvmaint.gr

Χαλάνδρι
πριν 25 μέρες