Για εργοδότες
Θερμαστής
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
251-500
Γενικός κλάδος

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο της στη ΒΙΠΕ Πατρών:

Θερμαστή

Βασικές αρμοδιότητες :

  • Έλεγχος ορθής λειτουργίας και συντήρησης του λέβητα
  • Ρύθμιση, συντήρηση και έλεγχος συγκεκριμένων οργάνων, για την καλή απόδοση και λειτουργία του εξοπλισμού του λέβητα
  • Σωστή λειτουργία του εξοπλισμού κατά τα οριζόμενα στα εγχειρίδια συντήρησης
  • Φροντίδα του οριζόμενου εξοπλισμού, έτσι ώστε να ανταποκρίνεται στα ποιοτικά και παραγωγικά πρότυπα
  • Άμεση συνεργασία με τον Προϊστάμενο Βάρδιας και επικοινωνία με το Τμήμα Συντήρησης, για την αντιμετώπιση βλαβών
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και ασφάλειας του εργασιακού χώρου
  • Αυστηρή τήρηση της νομοθεσίας ως προς την εφαρμογή των διαδικασιών Υγιεινής και Ασφάλειας

Προσόντα :

  • Πτυχίο ΤΕΙ κλάδων Μηχανολογίας ή Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Αρχιτεχνίτη Μηχανικού ή Εργοδηγού εγκαταστάσεων 4ης ειδικότητας (Π.Δ 115/2012)
  • Προϋπηρεσία 3- 5 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Υπευθυνότητα και βασικές γνώσεις των διαδικασιών Υγιεινής και Ασφάλειας
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτική ικανότητα
  • Ικανότητα επικοινωνίας και επίλυσης προβλημάτων
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές :

  • Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Συνεχής εκπαίδευση και μάθηση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Εξασφαλισμένη μεταφορά από και προς στην Πάτρα
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Θερμαστής
Πάτρα
πριν ένα μήνα