Για εργοδότες
Μηχανικός Τεχνικού τμήματος - Χερσόνησος Κρήτης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Παρακολούθηση και συντήρηση της καλής λειτουργίας εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου
  • Αντιμετώπιση άμεσων προβλημάτων και επιδιόρθωση βλαβών.
  • Προτάσεις βελτίωσης με σκοπό την αποτελεσματικότερη αξιοποίηση του εξοπλισμού/μηχανημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα μηχανικού
  • Τουλάχιστον 5 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση στον ξενοδοχειακό κλάδο, κατά προτίμηση σε μεγάλες μονάδες
  • Άριστες γνώσεις αντλιοστασίων – μηχανοστασίων και σύγχρονων συστημάτων
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση σε αντλίες και μοτέρ, επισκευή-επιδιόρθωση σφαλμάτων
  • Γνώση μηχανολογικής φύσεως σε συσκευές
  • Γνώση σε πυροσβεστικές αντλίες και κινητήρες
  • Γνώση για έλεγχο στις πρώτου επιπέδου γεννήτριες και στα κλιμακοστάσια

Προσφέρουμε:

  • Διατροφή στο Staff Restaurant (κατά τη διάρκεια λειτουργίας του ξενοδοχείου)
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο
  • Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας)
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου

Χερσόνησος
πριν ένα μήνα