Για εργοδότες
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Στα πλαίσια δυναμικής ανάπτυξης των κατασκευαστικών δραστηριοτήτων της Ανώνυμη Τεχνική Εταιρεία TEMEK A.E. αναζητά Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό.

Αρμοδιότητες :

  • Συντονισμός υπεργολάβων και προμηθευτών στα εργοτάξια
  • Επίβλεψη ποιότητας της κατασκευής
  • Παρακολούθηση του χρονοδιαγράμματος των έργων
  • Έλεγχος του κόστους κατασκευής των έργων
  • Προ-μετρήσεις και επιμετρήσεις των εργασιών των έργων
  • Μελέτη και Σχεδίαση μικρών εγκαταστάσεων κλιματισμού

Προσόντα:

Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού

  • Εμπειρία σε εργοτάξια τουλάχιστον 3έτη σε Η/Μ έργα
  • Καλή γνώση MS Office, AutoCAD, 4Μ
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Μεταφορικό Μέσο

Παροχές :

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Έξοδα κίνησης
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα συνεχούς εκπαίδευσης

Μπορείς να κάνεις την αίτησή σου εδώ και θα έρθουμε σε επικοινωνία μαζί σου

Σχετικά tags
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Χαλάνδρι
πριν ένα μήνα
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση