Για εργοδότες
SENIOR ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Green Properties είναι εταιρεία στον τομέα της ανάπτυξης και κατασκευής residential ακινήτων στην Ελλάδα. Κατασκευάζουμε κατοικίες οι οποίες είναι πράσινες (Α⁺), “έξυπνες”, με minimal αρχιτεκτονική, με στόχο την εξασφάλιση της ιδανικής λύσης για τους πελάτες μας σε ανταγωνιστικές τιμές.

Η έδρα μας βρίσκεται στην Αθήνα 400 μέτρα από το μετρό του Συγγρού Φιξ σε νέα πλήρως ανακαινισμένα γραφεία.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας αναζητούμε:

Κύριες Αρμοδιότητες:

  •  Αρχιτεκτονική σύνθεση

  •  Προμελέτη, Οριστική Μελέτη, Μελέτη Εφαρμογής

  •  Σύνταξη φακέλου οικοδομικών αδειών

  • Περιοδική Παρακολούθηση εργοταξίου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε μελέτες κατοικιών/ξενοδοχείων και γνώση ΝΟΚ

  • Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 2D και 3D, REVIT,AUTOCAD, PHOTOSHOP.

  • Κριτική σκέψη, ομαδικό πνεύμα, επαγγελματισμός, συνέπεια, τήρηση προθεσμιών, υπευθυνότητα και ακεραιότητα

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Έξοδα κίνησης

  • Συνεχή εκπαίδευση

  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον.

Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς, περιμένουμε το βιογραφικό σου.

Καλλιθέα
πριν 9 μήνες