ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ( ΘΕΣ/NIKH-REMOTE) 800€
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή Εργασίας

Μεγάλη Πολυεθνική Εταιρία αναζητά:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Περιγραφή Ρόλου

Η θέση αφορά πενθήμερη 8ωρη απασχόληση σε βάρδιες (07.00-15.00/ 15.00-11.00), και έως 2 Σαββατοκύριακα/ μήνα.

Είδος εργασίας- Τηλεργασία ( Δια ζώσης εκπαίδευση)

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων τεχνικής υποστήριξης και εξυπηρέτησης εμπόρων αναφορικά με τα τερματικά τους μηχανήματα (POS)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενες βάρδιες 07 :00 π.μ – 11:00 μ.μ
  • Δυνατότητα απασχόλησης για έως 2 Σαββατοκύριακα μέσα στον μήνα
  • Πρότερη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο-επιθυμητή
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με διάθεση εξυπηρέτησης των πελατών και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • 800 € καθαρά +υπερωρίες
  • Remote απασχόληση (Παροχή εξοπλισμού και χρηματικής αποζημίωσης wifi - 23€)
  • Ασφάλιση (IKA)
  • Μηνιαίο Bonus βάσει επίτευξης στόχου
Θεσσαλονίκη
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία