Προσωπικός Σύμβουλος High Value Πελατών – Vodafone (μερική απογευματινή απασχόληση)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Προσωπικός Σύμβουλος High Value Πελατών – Vodafone

(μερική απογευματινή απασχόληση)

Περιγραφή θέσης

Αναζητούμε στελέχη για απογευματινή ημιαπασχόληση  στο τμήμα εξυπηρέτησης εταιρικών πελατών για την παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών και προσφέρουμε ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Εάν θέλεις να διεκδικήσεις τη θέση του Προσωπικού Συμβούλου High Value Πελατών, κάνε την κίνηση και στείλε μας το βιογραφικό σου τώρα!

Απαραίτητα Προσόντα και Παροχές

  • Καλή χρήση Η/Υ και γνώση χειρισμού εφαρμογών (καταχώρηση και αναζήτηση)
  • Άριστη γνώση στα Αγγλικά
  • Πενθήμερο σταθερά απογευματινό ωράριο (16:00-21:00)
  • Πληρωτέα εκπαίδευση
  • Σταθερός μισθός + Bonus
  • Πλήρες πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Remote εργασία μετά το πέρας του 6μήνου
Ταύρος
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία