Για εργοδότες
Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Τράπεζας
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή Εργασίας

Μεγάλη εταιρία διαχείρισης ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ αναζητά να προσλάβει για λογαριασμό μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού:

Εκπρόσωπο Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Τράπεζας

Περιγραφή Ρόλου

Η θέση αφορά :

· πενθήμερη 8ωρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες

· 2 έως 3 Σαββατοκύριακα/ μήνα (με αντίστοιχα ρεπό)

· 5-6 βραδινά/ μήνα

Καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών Τράπεζας σε εισερχόμενες κλήσεις.
  • Διαχείριση και καταχώρηση αιτημάτων αναφορικά με ζητήματα καρτών,ebanking, λογαριασμών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενες βάρδιες 24/7
  • Δυνατότητα απασχόλησης Σαββατοκύριακα μέσα στον μήνα
  • Πρότερη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με διάθεση εξυπηρέτησης των πελατών και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • 800€ καθαρά + ασφάλιση (IKA) + υπερωρίες/βραδινά
  • Μηνιαίο Bonus βάσει επίτευξης στόχου
  • Ευχάριστο, σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση στον χώρο εργασίας με τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς
  • Προοπτικές ανέλιξης εντός του Ομίλου

Πειραιάς
πριν 10 μήνες