Για εργοδότες
Κωδ:MT_202303_62
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Μεγάλη Πολυεθνική Εταιρία αναζητά:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ  ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ

Περιγραφή Ρόλου

Η θέση αφορά πενθήμερη 8ωρη και 6ωρη  απασχόληση σε βάρδιες,  και έως 2 Σαββατοκύριακα/ μήνα.

Καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση ιδιωτών πελατών σε εισερχόμενες κλήσεις μεγάλου Τραπεζικού Οργανισμού.
  • Διαχείριση και καταχώρηση αιτημάτων αναφορικά με ζητήματα καρτών και ebanking

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα απασχόλησης σε κυλιόμενες βάρδιες 07 :00 π.μ – 11:00 μ.μ
  • Δυνατότητα απασχόλησης για έως 2 Σαββατοκύριακα μέσα στον μήνα
  • Πρότερη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με διάθεση εξυπηρέτησης των πελατών και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • 800 € καθαρά + 3ετίες +υπερωρίες
  • Ασφάλιση (IKA)
  • Μηνιαίο Bonus βάσει επίτευξης στόχου
  • Ευχάριστο, σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση στον χώρο εργασίας με τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς
  • Προοπτικές ανέλιξης εντός του Ομίλου
Πειραιάς
πριν ένα χρόνο
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση