Junior Quality Assurance and Trainer- Contact Center- Καλλιθέα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ICAP Outsourcing Solutions με ισχυρή παρουσία στην Ελλάδα και τη Νοτιοανατολική Ευρώπη με περισσότερους από 2.800 άρτια καταρτισμένους εργαζόμενους, σύγχρονες υποδομές, στρατηγικές συμμαχίες με κορυφαίες παγκόσμιες εταιρείες και παροχή ενός ευρέως φάσματος υπηρεσιών υψηλής ποιότητας και καινοτομίας σε Οργανισμούς και Εταιρείες όλων των επιχειρηματικών κλάδων, αναζητά υποψήφιο για την θέση του Junior Quality Assurance and Trainer στο Contact Center στις  εγκαταστάσεις της, στη Καλλιθέα Αττικής.

Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου σημείωμα και γίνε μέλος της δυναμικής ομάδας της Icap Outsourcing solutions ώστε, να αναπτύξεις τις δεξιότητες σου και να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον στοχεύοντας σε προοπτικές εξέλιξης.

Αρμοδιότητες:

  • Ενεργός ρόλος στη σχεδίαση, καταγραφή και υλοποίηση της εκπαιδευτικής διαδικασίας σε εύρος έργων
  • Διεξαγωγή εκπαιδευτικών προγραμμάτων για νέους και υφιστάμενους εργαζομένους με τη χρήση κάθε δυνατού μέσου, όπως διδασκαλία σε αίθουσα, διαδικτυακά σεμινάρια καθώς και καθοδήγηση on the job στο χώρο εργασίας
  • Ορισμός διαδικασίας αξιολόγησης και ελέγχου της προόδου των συναδέλφων με στόχο την  ανάδειξη εκπαιδευτικών κενών και κάλυψης αυτών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε περιβάλλον τηλεφωνικού κέντρου
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οξυμένη κριτική ικανότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών, με σύμβαση αορίστου χρόνου & πλήρους απασχόλησης
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης της ομάδας με μηνιαίο bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης με τη σιγουριά και τη δυναμική μιας μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας παροχής υπηρεσιών

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας, θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια συνάντηση. Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση μην διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας μέσω email στο CCHR_consultants@icap-os.com και ο αρμόδιος σύμβουλος εργασίας θα επικοινωνήσει μαζί σου. Κάθε αίτηση την αντιμετωπίζουμε με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα. Περισσότερες θέσεις εργασίας μπορείς να βρεις στο www.icapjobs.gr.

Καλλιθέα
πριν ένα χρόνο